8.11.2020

KONCERTY Odwołane

Czcigodni Wędrowcy!

Z przykrością zawiadamiamy, iż ze względu na panującą sytuację terminy koncertów zostają przełożone na przyszły rok. 

Dekoracja Nagłówka DJAVENA

30.07.2020

KONCERTY WRACAJĄ

Czcigodni Wędrowcy!

Djavena z dobrą wróżbą zaprasza Was 4 września do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie będziemy mieć niebywały zaszczyt stać się częścią otwarcia trasy Velesara „Bratnia Krew”! Tymczasem 13 listopada spotkamy się w ramach tej trasy we Wrocławiu. Eksplozja słowiańskiej mocy nadchodzi! SLAVA!!!

Dekoracja Nagłówka DJAVENA
DJAVENA - Okładka EP - Sklep

08.05.2020

RECENZJA EP W HEAVY METAL PAGES

Slava! Niesiemy wieść, że ukazała się nowa majowa recenzja naszego EP w gęstwinie Internetu! Dziękujemy za pozytywną opinię naszej twórczości i kłaniamy się Heavy Metal Pages!

Dekoracja Nagłówka DJAVENA

03.05.2020

„SLAVA PERUNU” live

Slava, Wędrowcy! Dzielimy się z Wami nagraniem „live” z koncertu w Muzycznej Mecie. W ostatnich dniach raz wychodzi słońce, raz pada deszcz… na tę majową rajską pogodę – koncertowa „Slava Perunu”.

Dekoracja Nagłówka DJAVENA

27.04.2020

DOMOWE NAGRYWKI W DOBIE KORONAWIRUSA

SLAVA!!!

I JEST! We krwi i znoju powstał nasz koronawirusowy homerecording! Nie tak dawno, bo kilka dni temu, wspominaliśmy święto bogini Mokoszy… Wokół nas kwiecień wciąż w pełni, krasi kwieciem łąki, sady i lasy… atmosfera wiosny, więc my prezentujemy jeden z naszych najnowszych utworów – MOKOŠ. Zapraszamy do słuchania!

Czy uda nam się Was odrobinę zaskoczyć tą słowiańską nutą, Wędrowcy?

Film dostępny na naszym facebookowym fanpage’u.

Dekoracja Nagłówka DJAVENA
DJAVENA 2019r. Przed koncertem w Tarnogrórskim Centrum Kultury

24.04.2020

DJAVENA – Z PRYWTANEGO ARCHIWUM

Slava, Wędrowcy! W tym trudnym dla wszystkich czasie, nie tylko dla artystów, chcielibyśmy się z Wami podzielić czymś całkiem innym… wzięło nas ostatnio na wspomnienia, więc pragniemy się z Wami podzielić naszą fotograficzną podróżą w przeszłość… czyli DJAVENA za kulisami, prywatnie i bez makijażu.

Zanim odpalimy najnowszą niespodziankę, którą dla Was przygotowujemy w pocie czoła i pełnej konspiracji… Zapraszamy Was do obejrzenia naszego kameralnego kapelowego albumu przy dźwiękach naszej muzyki – „Srdce v ogni”.

Nam się łezka w oku kręci… a jak Wam się podobamy, drodzy Wędrowcy, w tej wersji?

Film dostępny na naszym facebookowym fanpage’u.

Dekoracja Nagłówka DJAVENA

12.04.2020

JARE GODY

Djavena życzy Wam SZCZODRYCH GODÓW!

Dekoracja Nagłówka DJAVENA
DJAVENA - Okładka EP - Sklep

17.03.2020

NOWE RECENZJE EP

Czcigodni Wędrowcy! Wiele różnorodnych opinii w gąszczu Internetu się ostatnimi czasy przewinęło na temat naszej twórczości…. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim recenzentom, którzy poświęcili chwilę dla naszej muzyki! Kłaniamy się Metal Mundus – Lepsza Strona Rocka, DarkPlanet.Pl, Szarpidrut PL oraz MetalMusic.pl! Dziękujemy za pochwały i słowa krytyki! Niech Weles strzeże Was i prowadzi bezpiecznie po ścieżkach codzienności! Zachęcamy Was do czytania.

Dekoracja Nagłówka DJAVENA